BlueDodge.com

Dodge Viper Srt 2018 Louisville Motor Speedway, Louisville, Kentucky

Category: DODGE Viper 72 0

Dodge Viper Srt Near, Louisville Motor Speedway, Louisville, Kentucky.

Latest Relevant Events About Dodge Viper Evolution and Dodge Viper Srt 2018

Dodge Viper Srt Ferhat Albayrak bu kez de bize SS Motors’dan 2004 model bir Dodge Viper SRT-10 getirdi. 8.3 litrelik V10’undan 518 hp güç üreten çocukluğumuzun efsanesi Viper’ın ikinci neslini inceliyoruz.

Burak Ertem ve Ferhat Albayrak Dodge Viper‘ın geçmişini ve geleceğini irdeliyorlar.

Kamera – Kurgu: Onur Tanatar @tntrmedia

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
Instagram : benzin_magazin, burak_ertem
twitter :BenzinMagazin, burakertem
facebook : benzinmagazin

Bu otomobilin ayrıntılı fotoğraflarını incelemek, bilgisayarınıza indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen, bu videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın ve abone olarak kitlemizi çoğaltmamıza yardımcı olun! Yaptığınız yorumları kesinlikle dikkate alıp, içeriklerimizi üretirken göz önünde bulunduracağımız unutmayın!

Bu videoda kullanılan tüm görüntü kayıtları Benzin TV ekibi tarafından kameraya çekilmiş olup, tüm kullanım ve yayın hakları Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti şirketine aittir. Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti izinsiz kullanılan görüntüler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Dodge Viper Srt 2018

Dodge Viper SRT-10 – Bir tur versene, Dodge Viper Srt Near, Louisville Motor Speedway, Louisville, Kentucky 2018.

Know More About DODGE Viper Local Dodge Viper Srt – Dodge Viper SRT-10 | Bir tur versene Nearby I-25 Speedway, Pueblo, Colorado.

News About Dodge Viper Srt Near Louisville Motor Speedway, Louisville, Kentucky, Latest Relevant Events About Dodge Viper Evolution and Dodge Viper Srt, Please Visit Again BlueDodge.com Site.

Related Articles

Leave a Reply

%d bloggers like this: